ČLÁNKOVÝ SPECIÁL: Megan Fox

14. října 2010 v 23:39 | Pilar |  Celebrity
Krásná. Sexy. Cool. Magnetická. Celá Amerika z ní šílí, stává se novým symbolem ženskosti. Kdo je tahle bájná bytost?
24


Provokatérka bez záměru

Jméno si udělala dvěma díly filmů Transformers, na základě své role  Shii LaBeouf dokonce získala přezdívku "největší mužská sexuální fantazie".

Následovalo ještě pár úspěšných snímků a nová star je na světě. Není prototypem kladné hrdinky, ale spíš rebelky, kterou v Hollywoodu tak dlouho okupovala Angelina Jolie.

Tím, jak otevřeně vyjadřuje svoji sexualitu, připomíná Sharon Stone či Marilyn Monroe (její tvář má dokonce vytetovanou na paži). Svými řečmi o vlastní bisexualitě, nazýváním hollywoodských hvězd narcistickými náfuky a přirovnáváním režiséra filmů Transformers Michaela Baye k Hitlerovi, kolem sebe vytvořila náležitý mediální rozruch.

Tak impozantní status, že mám téměř obavy se s ní setkat, očekávám nesnesitelné monstrum s obřím egem.

Když ke schůzce dojde, vyjde najevo, že je to celé trochu jinak. Jakmile vstoupí do hotelu Casa del Mar na Santa Monica Beach v L. A., jsem okouzlená její krásou.
24
S tmavými vlnitými vlasy vypadá jako archetyp Sněhurky. Na sobě má jemné kašmírové šaty, sandálky YSL na deseticentimetrových jehlách během minuty letí pod stůl a její krásné nohy spočinou na židli.

Začneme si povídat a ona se mi jeví spíš jako plachá bytost než obávaný predátor. Když přijde řeč na téma rebelství, vysvětluje: "V rozhovorech jsem vůbec neměla záměr provokovat, spíš měly být vtipné.

Někdy něco nevinně a z legrace řeknete, a když se to pak objeví na papíře, akorát si povzdychnete 'Jejda, jejda.'" Ať už to bylo jakkoli, její bezprostřednost a prostořekost zahýbala světem.

Adoptivní máma

"Když jsem se narodila, první čtyři dny svého života jsem prý jen řvala. Jako dítě jsem byla zlobivá, to o mně říkali často."

V sedmnácti pro sebe "ukradla" rodinné auto a zmizela do Los Angeles. Procházela castingy, dokud se na ni před devíti lety neusmálo štěstí v podobě role v Holidays in the Sun.
24
V roce 2004 poznala při natáčení v New Yorku svého přítele, Briana Austina Greena. Jí bylo osmnáct, jemu jednatřicet. "Nevěděla jsem, kdo to je, seděli jsme vedle sebe a on se lehce dotkl mého stehna.

Bylo to, jakoby mnou proletěl elektrický proud. Magické! Věděla jsem hned, že budeme milenci. Měla jsem v životě jen dva muže - svou dětskou lásku a Briana.

Nikdy bych nemohla spát s někým, koho nemiluji, z představy lásky na jednu noc se mi zvedá žaludek." S Brianem jsou prý vcelku klidný pár. Před nedávnem se dokonce vzali! Tráví spolu čas na ranči, koukají na televizi a venčí psy (Megan adoptovala sedm štěnat).

Také pomáhá vychovávat Brianova osmiletého syna Kassiuse. "Jsem macecha. Ale hodná," směje se.

Byla jsem s ním od jeho tří let, takže mě bere jako součást svého života. Čtu mu pohádky, vozím ho do školy. Mám ho ráda. On mě také."

Milující macecha a domácí holka. To není ta stránka Megan, kterou vidíme v médiích. "Dělají ze mě virtuální figurku, umělý charakter. Skutečnost je víc normální, řekla bych." Podle toho, co si cvrlikají vrabci na střeše, bude do pěti let hlavní hvězdou Hollywoodu.

"Možná ale ještě musím trochu dospět. Jako Madonna, Demi nebo Angelina."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rihannka23 ♥Sb♥-které tě má rádo♥ rihannka23 ♥Sb♥-které tě má rádo♥ | Web | 15. října 2010 v 18:16 | Reagovat

ahooj
jak se máš?
co děláš?
a co jinak ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama