Diety známých sexi žen!

14. října 2010 v 18:37 | Pilar |  Zajímavosti
Známou pravdou zůstává, že celebritám nespadla dokonalá postava z nebe. Kromě zkoušení nespočetných diet a návodů pro zdravý způsob stravování, si platí odborníky na výživu a kondičné trenéry, kteří hledají nejvhodnější způsob, aby jejich klient shubl. Tělo pořád prodává...


Beyoncé

Zpěvačka známá svou sexi ženskou postavou musela kvůli filmové roli shubnout nějaké kilečka. Vybrala si dietu chudou na tuky, ale bohatou na proteiny. A tak se na jejím talíři delší dobu objevovalo hlavně chudé kuřecí maso a ryby, které zapíjela litrami vody.

Madonna

Navzdory svému věku je Madonna pořád štíhlou a atraktivní zpěvačkou. Za to vděčí nejen józe, ale i makrobiotické stravě. Její jídelní lístek tak tvoří bio-ovoce a zelenina, rýže natural, obilniny, suši a dietní polévky.

Jennifer López

Nepochybně je Jennifer López se svými (trochu) oblými tvary snem mnoha mužů. Ve formě se udržuje díky konzumaci zeleniny a proteiny. Tajným tipem před každým focením, či významnější společenskou akcí je jednodruhová dieta, během které je dovoleno jíst jenom jeden druh potravin. Jennifer si vybrala ananas, který jedla na všechny způsoby a nezapomněla na dostatečný přísun tekutin.

Gwyneth Paltrow

Hubeňoučká Gwyneth, která se stala tváří módní značky Estée Lauder, vsadila na dietu, která zakazuje chleba, těstoviny i rýži. Dovoleno má jíst máslo, sýry, šunku a vajíčka. Nemusí počítat kalorie a občas si dopřeje pohárek vínka a hořkou čokoládu.

Kylie Minogue

Zpěvačka podle tzv. Montignacové dietě, která rozděluje uhlohydráty na zdravé a nezdravé. A taky si Kylie může dopřát celozrnné špagety, ryby, Chilli on carne anebo nízkotučný jogurt.

Uma Thurman

I známá herečka Uma Thurman musela shubnout před natáčením filmu Prime. A tak celé dny nejedla nic jiného jen speciální "tukužroutskou" polévku připravenou jenom z vody, zeleniny a jemného koření, kterou doplňovala přísunem čerstvé zeleniny a ovoce, a pila litry zeleného čaje a vody.

Jennifer Aniston

Hlavní postava seriálu Přátelé patří mezi nejznámější obdivovatelky zónové diety. Její princip spočívá ve správném poměru sacharidů, bílkovin a tuků. Velkou výhodou Jennifer, že si hotové jídla nechává nosit domů v plastových krabičkách.

Christina Aguilera

Láska hory přenáší. Kdysi vášnivá milovnice sladkých pochoutek vyměnila sladkosti za proteinové šejky těch nejrůznějších příchutí. A kdo je za to všechno zodpovědný? No nikdo jiný, jako zpěvaččin manžel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama