Katy Perry a Russell Brand jsou připraveni k sňatku v Indii

16. října 2010 v 13:38 | Pilar Adria |  Události
24


Katy Perry a Russell Brand jsou připraveni se vzít příští sobotu v tradiční Indické ceremonii v luxusním hotelu Taj Rambagh Palace v Jaipuru, kde se zasnoubili na Silvestra loňského roku, před 85 hosty.

Je to neuvěřitelný pár - stali se jim od září roku 2009 - a celá jejich svatební party bude v duchu tiger safari během tří-denního pobytu na pouštním táboře Rajastan Aman-i-Khas, před obřadem.

Russell (35) nedávno prohlásil, že ceremoniál nebude typická celebrity svatba.

Vysvětlil: "Prostě se vzájemně milujeme a chceme, abychom se vzali před přáteli a rodinou a udržovali to klasicky. Nejde o prodeje fotografií, není to o žádné předmanželské smlouvě, je to prostě normální věc."

"Snažím se to zachovat, aby to byla nádherná věc. Myslím, že lidé špatně uvažují, jak chceme, aby se svatba uskutečnila. Láska mezi dvěma lidma je neobyčejná věc na světě."

Přes tvrzení Britského komika, že on a Katy (25) jsou tichý pár, si dělal legraci, aby se mohli odevzdávat společnému sexu na videu.

Když se ho zeptali, jestli by si někdy hvězdy zahráli společně ve filmu, Russell odpověděl: "Budeme natáčet sex, dejte jim, co chtějí!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama