Vtipy o alkoholu

13. října 2010 v 2:13 | Pilar |  Co se sem nevešlo
V celém článku ...


Jdou dva opilí po ránu domů, a aby došli, jdou pro jistotu po trati po pražcích. "Lojzo, nezdaj se ti ty schody nějaký blbý?" "Copak schody, ty jsou dobrý, ale to zábradlí je děsně nízko."

Jdou dva na Nový rok ráno poněkud společensky unaveni z hospody domů, jeden si nese urnu s popelem tchýně. Mrzne, jen to praští, a taky to strašně klouže. Druhý chvíli bojuje s náledím a pak říká: "Hele Vincku, pieta nepieta, sypej."

Víte z čeho vznikl člověk?
Ze švestky!!!
Ze švestky je slivovice... ... ze slivovice je opice... ... a z opice je člověk!!!

Ptají se Franty: "Proč zavíráš oči, když piješ?" - "Slíbil jsem ženě, že se na chlast už ani nepodívám!"

Říká paní Kalianková: "Ten můj je jako děcko - celý den s flaškou a večer leze po čtyřech!"

Dva kamarádi došli k závěru, že už to takhle dál nejde, že už toho pití je nejvyšší čas nechat. Měli však ještě jednu láhev vodky. "Ať za nás rozhodne osud," řekl ten první po chvilce přemítání. "Ty se otočíš ke mně zády a já zatím tu láhev schovám tady do toho stolu. Buď do pravého nebo do levého šuplíku. Když uhádneš správný šuplík, láhev spolu ještě vypijeme. Když neuhádneš, vylijeme vodku do umyvadla." Stalo se. Kamarád se otočil zády, láhev zmizela v šuplíku a dotyčný váhavě zašeptal: "V pravém šuplíku." - "No, tak to byla zkouška," povídá první kamarád. "A teď se pořádně soustřeď a hádej doopravdy!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama